Regulamin forum SmartEAR

Regulamin i informacje o naszym forum internetowym
admin
Administrator
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 19:23

Regulamin forum SmartEAR

Postautor: admin » 18 maja 2016, 17:51

REGULAMIN FORUM SMARTEAR:

I WSTĘP:
Poniżej znajdują się zasady dotyczące "Forum SmartEar" (dalej jako Forum, Forum SmartEar). Korzystając z niego automatycznie godzisz się na reguły zawarte w tym regulaminie. Jeśli jednak nie zgadzasz się na nie, nie wchodź na "Forum SmartEar", ani z niego nie korzystaj. Obowiązkiem osoby korzystającej czy zarejestrowanej na forum jest sprawdzanie oraz czytanie aktualizacji poniższego regulaminu.

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB") chronionym "Powszechną Licencją publiczną" (GPL) i dostępnym na stronie http://www.phpbb.com. Skrypt phpBB jest jedynie narzędzie wspomagającym dyskusje przez Internet. Grupa phpBB nie może zatem odpowiadać za treści przekazywane na Forum.

II: OGÓLNE
Zgadzasz się nie publikować materiałów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne, jak również innych materiałów, które mogą stanowić pogwałcenie prawa w Twoim kraju, w kraju, w którym "Forum SmartEar" jest hostowane, lub prawo międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zablokowany, a Twój dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu zapewnienia przestrzegania zasad i/lub dokumentacji ich łamania. Zgadzasz się, aby administracja "Forum SmartEar" miała prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Forum SmartEar", ani phpBB nie odpowiadają za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Korzystając z "Forum SmartEar" wyrażasz zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Forum, które będzie ich administratorem, a także na ich przetwarzanie i wykorzystywanie tych danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do korzystania z Forum. Użytkownik ma zawsze wgląd do swoich danych w panelu użytkownika forum i sam odpowiada za ich aktualność. Administrator zaświadcza że nie przekazuje danych zamieszczonych przez użytkowników osobom trzecim.

Administrator/Moderator ma prawo usunąć/edytować każdy post. Od jego decyzji nie przysługuje odwołanie. Można napisać do niego PW z prośbą o wyjaśnienie, Administrator/Moderator ma OBOWIĄZEK podać przyczyny usunięcia/edycji postu (istnieje możliwość przywrócenia postu po wyjaśnieniu sprawy z Administratorem/Moderatorem.

Przypadki w których konto może zostać zablokowane na stałe (ban):

1. Ewidentne naruszenie na Forum dóbr osobistych innych osób (szczególnie w rozumieniu prawnym). Dotyczy to Forumowiczów zarówno umieszczających lub rozpowszechniających treści sprzeczne z prawem. W przypadku recydywy Administratorzy mogą jednogłośnie, po wcześniejszej konsultacji z Moderatorami, na stałe usunąć Forumowicza dokonującego takich (lub innych ewidentnie sprzecznych z prawem) działań z Forum (ban - całkowita blokada dostępu).

2. Tworzenie wielu użytkowników korzystających z tego samego adresu IP na potrzeby dyskusji "sam ze sobą".

3. Prowokowanie lub przenoszenie na forum konfliktów prywatnych, naruszanie dóbr osobistych, publikowanie treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, stanowiących groźby lub molestowanie, obelżywych, oszczerczych, szkalujących, zwodniczych, oszukańczych, naruszających prywatność innych osób (dotyczy to również działań pośrednich, takich jak np. linkowanie lub umieszczanie w profilu odnośników do stron, na których mają miejsce prywatne "rozgrywki", czy wręcz ataki na forumowiczów).

4. Rejestracja użytkownika w celu reklamowania produktów i nie wnoszenia po za tym żadnej wartości dodanej dla treści Forum.

Nowi użytkownicy logujący się z zablokowanych adresów IP również mogą zostać zablokowani.

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość